Microsoft Archives » Page 13 of 15 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Microsoft lançon celularin e ri nga Nokia

Teknologji

Gjigandët Apple dhe Google i bashkohen Microsoft-it në luftën kundër privatësisë

Sipërmarrje

Ajo krijoi një aplikacion pa ditur të kodonte dhe tani është milionere

Teknologji

“Duo” aplikacioni i lançuar nga Google për video-thirrje

Teknologji

Këto tatuazhe të përkohshme do t’iu japin superfuqi

Slideshow

Ja kush janë njerëzit më të pasur në botë

Teknologji

LinkedIn nuk zhgënjen, raporti i fundit financiar i kënaqshëm

Strategy

Ja si ia bën CEO i Microsoft, Satya Nadella për të drejtuar mbledhje produktive

Teknologji

Ja pse Microsoft i pagoi 10 mijë dollarë një gruaje në Kaliforni

Slideshow

“Top Attractors”, 10 kompanitë më të mira për punësimin e talenteve