Teknologji

Krijohet iPhone X i dedikuar për Elon Musk

Anerola Torollari 1 javë më parë
Teknologji

A do të prodhojë Lenovo një smartphone që do të jetë 100% ekran?

Teknologji

Të raportoni shkelje në Facebook Messenger tashmë është e mundur, me ndryshimet e reja

Teknologji

VOCE kërkon të rrisë produktivitetin tonë gjatë dëgjimit të podcast-eve

Teknologji

Galaxy S9 apo iPhone X? Ja çfarë vendosin amerikanët

Teknologji

Yahoo prezanton aplikacionin e saj të mesazheve të quajtur Squirrel

Teknologji

Shitjet e smartphone bien me 3% në të gjithë botën. Xiaomi me super-rritje

Teknologji

Google është duke krijuar në fshehtësi një startup online për lojrat

Mobile

Samsung prezanton Galaxy A6 dhe A6+, duke sjellë një kamera të avancuar, dizajn elegant dhe veçori shtesë të jetës së përditshme

Teknologji

Renault dhe IKEA bashkojnë forcat në rrjetin e supermarketeve në Francë

Faqe 1 nga 35123...E fundit »