Teknologji

Vajzat nxiten të studiojnë IT. Epitech përgjysmon tarifat në dy vitet e ardhshme  

Teknologji

Më lirë se Tesla, VolksWagen do të prodhojë 50 milionë makina elektrike

Teknologji

Të rinj të apasionuar pas teknologjisë krijojnë “Institucionin Virtual”

Teknologji

Google mbyll Google+. Ja cilat janë dhe 17 produktet e tjera që nuk ekzistojnë më

Teknologji

Kina zëvendëson gazetarët e vërtet me robotë

Teknologji

SDC 2018: Samsung paraqet zbulimet e reja në Inteligjencë, IoT dhe Mobile UX

Teknologji

Kjo grua ka zgjidhur një nga problemet më të mëdha me të cilat përballet bota sot

Teknologji

Me duart plot, Bill Gates mbështet revolucionin e tualetit

Teknologji

Startup-i izraelit Chatway krijon WhatsApp e menaxhimit të projekteve