Teknologji

Facebook është duke bërë eksperimente për të krijuar një pajisje që lexon mendjen tuaj

Shkence

Zbulohet skaneri i parë mjekësor me ngjyra

Teknologji

Ja pse të gjithë janë të fiksuar pas aplikacionit FaceApp, sipas psikologëve

Teknologji

Apple do të lançojë tre modele të reja të iPhone me 5G në vitin 2020

Uncategorised

Elon Musk thotë se makinat Tesla së shpejti do të jenë në gjendje të transmetojnë përmbajtje nga Netflix dhe YouTube

Teknologji

Teknologjia po zhvillohet?! Ju zhvilloni aftësitë gjykuese. Smartwork, skuadra e teknologjisë në Tiranë

Teknologji

Apple do të lançojë një kartë krediti në Gusht

Teknologji

Tani mund të luani shah në makinën e Tesla-s (VIDEO)

Uncategorised

IPhone-i juaj mban një listë të detajuar të çdo vendi ku shkoni — ja si mund ta ndaloni këtë