Lajme

Raiffeisen Bank përkrah sipërmarrjet inovative shqiptare me projektin Elevator Lab

Intervista

Olisa Porodini: “Website i era.al, kartëvizita jonë për të gjithë klientët”

Intervista

Labinot Bajrami, fitues i Get in the Ring Tirana, përfaqëson startup-et shqiptare në kompeticionin ndërkombëtar

revista

Hëna, mes shifrave dhe punimeve artizanale

Intervista

Rendim drejt rezultatit, por si… ?

Intervista

Emigrantët, pak hapësira për riintegrim. Intervistë me studiuesen dok. Erka Çaro

Startup

Dentem zhvendoset në Toronto. Startup-i shqiptar tani vlen 3 milionë $

Intervista

Ledian Shera, i riu që po prek ëndrrën e Silicon Valley

Lajme

Arjeta Dhima në filmin e parë 360°. Intervistë me regjizorin Jonid Jorgji

Faqe 1 nga 16123...E fundit »