Teknologji

Nëse merrni këtë mesazh në WhatsApp, duhet ta fshini menjëherë atë

Mobile

6 gjërat që Samsung Galaxy S8 i bën më mirë se iPhone

Teknologji

Versioni më i fundit i Chrome mundëson shkarkimin e faqeve për lexim offline

Teknologji

Duke filluar nga muaji i ardhshëm fillojnë shitjet e Nokia 3310

Mobile

Telefoni më i vogël 4G në botë ka një jetëgjatësi prej 3 ditësh dhe kushton vetëm 70$

Teknologji

WhatsApp po teston një funksionalitet të ri të kërkuar nga përdoruesit

Teknologji

Shqiptari nga Kosova shpërblehet me 25.000 $ dhe punësohet nga Instagram

Mobile

A e dini çfarë do të thotë emri “Samsung”?

Teknologji

Çfarë do të ndodhë nëse telefonat e mençur do të zhduken?

Faqe 2 nga 29123...E fundit »