Media&PR

Debatet nuk sjellin rezultate negative, ja si të mësoni prej tyre

Media&PR

Studimi – Cilës media i besojnë më shumë shqiptarët?

Media&PR

Sikur të komunikonim pak më mirë!

Media&PR

A e dini se njerëzit e gjykojnë inteligjencën tuaj në bazë të tonit të zërit dhe sesa shpejt flisni?

Media&PR

EasyPay nominohet në European Fintech Awards 2017, si një nga kompanitë më të mira financiare

Media&PR

6 gjëra që iu bëjnë të dukeni të vrazhdë në një intervistë për punë

Media&PR

Doni të zgjeroni ekipin tuaj? Ja ku mund të gjeni personat e duhur

Media&PR

MediaK2 partner ekskluziv i Business Magazine Albania në Maqedoni

Media&PR

Nëse doni të përmirësoni shërbimin tuaj ndaj klientit, merrni shembull nga Ritz Carlton

Faqe 1 nga 19123...E fundit »