Media&PR

Samsung organizon konkursin për dizajnin e aksesorëve të televizorëve QLED

Media&PR

“Share Albania” dhe “Albanian ICT Academy” shpallen idetë fituese të “Do you have an idea?”

Media&PR

Rikthehet në Tiranë edicioni i 2-të i AllWeb – Konferenca e parë dedikuar Komunikimit Dixhital dhe Web-it

Media&PR

Ja cilat janë mediat që shqiptarët besojnë më shumë

Teknologji

Samsung prezanton serinë e re të Galaxy J

Media&PR

Alen Saqe, CEO i Dentem, i ftuari i tretë i “The Key to Success 3.0”

Media&PR

Samsung Electronics ngre nivelin e produkteve në tregun e aksesorëve televizivë

Media&PR

“Blancheur”, “Albanian ICT Academy” dhe “Epoka e Skënderbeut” kalojnë në finalen e madhe të “Do you have an idea?”

Media&PR

Team Albania, grupi që do të përfaqësojë Shqipërinë në “FIRST Global Challenge” në SHBA

Faqe 2 nga 19123...E fundit »