Messenger Archives » Page 2 of 3 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Facebook gjurmon edhe hollësitë më të frikshme për jetën tuaj. Ja se si t’i gjeni ato

Lajme

Western Union sjell risinë më të fundit, transferta ndërkombëtare me anë të Facebook Messenger

Lajme

Tashmë me Facebook Messenger ju mund të tregoni vendndodhjen tuaj

Lajme

Cili është plani ambicioz i Mark Zuckerberg për Facebook në 10-vjeçarin e ardhshëm?

Teknologji

Ja cilat janë aplikacionet më të mira për Android dhe iOS

Teknologji

Facebook shton filtrat e Snapchat në Messenger

Teknologji

Facebook Messenger tashmë pjesë e makinave tuaja

Teknologji

Messenger tani mbështet pagesat PayPal

Lajme

Shumica e bankave në Itali i përdorin rrjetet sociale për marketing

Teknologji

Në Facebook tashmë mund të shisni dhe të blini