Messenger Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Facebook ju gjurmon ku jeni edhe nëse e keni fikur lokalizuesin

Teknologji

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për vitin 2019, sipas Apple

Business Pulse

Zuckerberg: “Vëmendja jonë kryesore janë çështjet sociale dhe privatësia e përdoruesve”

Teknologji

Nën moton “E ardhmja është private” Facebook sjell 5 njoftimet më të rëndësishme nga konferenca F8

Teknologji

Facebook prezanton më në fund funksionalitetin e shumëpritur nga të gjithë

Teknologji

Facebook në një bashkëpunim të ri me bankat

Teknologji

Të raportoni shkelje në Facebook Messenger tashmë është e mundur, me ndryshimet e reja

Marketing

Trendet e Marketingut Digjital për vitin 2018

Lajme

Kujdes nga ky virus i ri në Facebook Messenger

Teknologji

Çfarë ndryshimi po sjell Facebook?