Itali Archives » Page 6 of 7 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Si të nisni një startup në Tiranë?

Slideshow

Post Startup Grind, Ardit Gjebrea: “Nuk duhet të jesh Një Ndër… Ti duhet të jesh Ti.”

Lajme

Sa kushton jetesa në Shqipëri dhe në rajon?

Lajme

Dizajneri shqiptar, Agi Haxhimurati shpërblehet me çmim në Paris

Lajme

Çfarë po ndodh realisht me bizneset Call Center?

Lajme

5 kompani shqiptare bashkohen për ndërtimin e parkut fotovoltaik në Devoll

Lajme

Çfarë i ndodh Shqipërisë po të mbyllen Call Center-at?

Marketing

Piramida e markave luksoze në të gjithë botën

Lajme

Miratohet ligji për mbylljen e “Call Center” në Shqipëri. Mijëra të rinj do mbeten në rrugë

Lajme

Kompania e shqiptaro-amerikanit renditet tashmë mes gjigandëve botërorë në fushën e telekomunikacionit