iPad Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

Këto 12 produkte të pabesueshme nuk ekzistonin 10 vjet më parë

Lajme

Sipërmarrësit e suksesshëm, Albi Zhulali dhe Genti Selenica folësit kryesorë të Akademisë Ndërkombëtare Verore

Intervista

“Ylli në Ngritje” i ICT Awards Loran Pllana: “Vetëm me punë të palodhshme krijohen vlerat dhe suksesi”

Teknologji

Apple krijon një kuti të veçantë për picat

Teknologji

Përse ju streson teknologjia?

Teknologji

Ja çfarë duhet të dini për funksionalitetet e fshehura të iOS 10

Teknologji

Apple do të lançojë në Mars 4 iPad të rinj

Strategy

Ja cila është këshilla e Richard Brandson për 2017

Teknologji

Nokia padit në gjykatë Apple

Teknologji

iPhone dhe iPad do të prodhohen në Indi

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00