ëndërr Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Personazhe

Anxhela Ferro, shqiptarja që do të dizenjojë mjetet e transportit në Francë

Lajme

Një punonjës i Amazon fiton lotarinë dhe e lë punën, por kompania mendonte se ai po bënte shaka

Sipërmarrje

Albi Zhulali, ëndrra nuk realizohet kurrë i vetëm

Strategy

Dëshironi të keni më shumë sukses në jetë? Ja tre gjëra që duhet t’i bëni

Zhvillim Personal

Guxo të ëndërrosh!

Business Pulse

Kufizimet fillojnë nga mendja juaj

Thirrje per Aplikime

Samiti Global i Sipërmarrjes 2019, një mundësi për të zhvilluar më tej sipërmarrjen tuaj

Business Pulse

Oscar 2019 – Ja çfarë na mëson fjalimi i Lady Gaga

Strategy

Shprehjet më motivuese të të gjitha kohërave

Strategy

Si të ktheni një hobi në një biznes të ardhurash me vetëm 4 hapa?