Salesforce Community Albania dhe LDA Balkan janë krenarë të prezantojnë Albanian Dreamin' 2023 - Business Magazine Albania

Salesforce Community Albania dhe LDA Balkan janë krenarë të prezantojnë Albanian Dreamin’ 2023

Salesforce Community Albania dhe LDA Balkan janë krenarë të prezantojnë Albanian Dreamin’ 2023, një konferencë e krijuar për të fuqizuar të rinjtë shqiptarë dhe për ti zhvilluar në një tjetër nivel profesional, për të pasur një karrierë të sukseshme.

Konferenca do të mbahet më 29 Prill 2033, në Tiranë, Shqipëri. Albanian Dreamin 2023 do shfaqë 20 folës ndërkombëtarë nga 15 vende, duke përfshirë Alba Rivas.  Konferenca do të shfaqë inovacionin e teknologjisë përmes Programeve të Poëered Salesforce dhe ndërtimi i urave nga Komuniteti Trailblazer globalisht.” Albanian Dreamin’ 2023 është një mundësi që të rinjtë të lidhen, të mësojnë dhe të frymëzohen.

Ky event do t’u sigurojë atyre akses në përmbajtjen përkatëse, trajnime dhe mundësi, të shumta në angazhimin e tyre profesional.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #31 - Prill 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0