online Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Themeluesi i Wikipedia lançon një rrjet social. Garon direkt me Facebook dhe Twitter

Teknologji

Tani mund të fitoni deri në 70 mijë dollarë në vit duke luajtur video-lojëra

Trajnime

Trajnim për Gratë në Biznes – Marketingu në Epokën Dixhitale

Lajme

Lançohet platforma e internetit “Të rinjtë prijnë”

Teknologji

Instagram po teston Reels, një format video-muzikë i ngjashëm me TikTok

Teknologji

Alibaba ‘pushton’ shitjet në internet. Për 9 orë shet rreth 23 miliardë dollarë mallra

Personazhe

Trump ka postuar plot 11 mijë herë në Twitter për vetëm 2 vjet

Teknologji

Publikohen mijëra dokumente sekrete të Facebook-ut

Teknologji

Rritja masive e rrjetit social Tiktok ka filluar të ngadalësohet

Teknologji

Hyundai fillon testimin e taksive që voziten në mënyrë autonome, për të parë se si sillen njerëzit në këto makina

Evente