sipermarres Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

9 milionerë që humbën gjithçka, por u rikthyen fuqishëm

Business Pulse

Si i organizojnë pushimet sipërmarrësit e rinj shqiptarë?

Personazhe

Si të arrini suksesin. 7 këshilla nga Kadri Morina

Strategy

Pesë mënyra për të rritur biznesin tuaj me Erasmus

Business Pulse

Historia e panjohur e Mastro Lindo

Thirrje per Aplikime

Lançohet edicioni i dytë i SEE Tech Tour 2019

Business Pulse

5 sipërmarrës të suksesshëm, të cilët mund të kalojnë orë apo edhe ditë pa telefonat e tyre

Strategy

7 arsye pse duhet të filloni kompaninë tuaj në të 20-at

Marketing

10 mësime për shitjen nga Denis Gafuri, pas konferencës më e madhe për shitjet në botë – 10X GROWTH

Business Pulse

Lindita Rusi, pasioni dhe puna sigurojnë sukses