sipermarres Archives » Page 3 of 40 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Ndërmarrës

Ardian Hoxha, sipërmarrësi nga Kosova fiton dy çmime ndërkombëtare brenda javës

Lajme

Gjirafa paralajmëron surpriza të reja me Dafina Zeqirin

Teknologji

Mbahet dita e dytë e konferencës më të madhe të teknologjisë dhe informacionit në Kosovë

Business Pulse

Rikthehet për të dytin vit Innovation NEST, foleja ku startup-et takojnë investitorët ëngjëj

Thirrje per Aplikime

Po kërkojmë një praktikant për rrjetet sociale

Business Pulse

Dita Europiane e Mikrofinacës, në mbështetje të sipërmarrësve të së nesërmes

Lajme

KFC hap pikën e re në qendër të Prishtinës

Business Pulse

Egita Polanska, Entrepreneur in Residence, vjen në Tiranë në datën 21 Tetor

Marketing

Vasil Naçi, në Konferencën e allWeb

Business Pulse

Pse nuk është kurrë vonë për tu bërë sipërmarrës?