sipermarres Archives » Page 2 of 39 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Ndërmarrës

​Rina Malsori merr çmimin prestigjioz “40 under 40”, si një prej njerëzve të suksesshëm në biznes të Europës Juglindore

Ndërmarrës

Ardian Hoxha, sipërmarrësi nga Kosova fiton dy çmime ndërkombëtare brenda javës

Lajme

Gjirafa paralajmëron surpriza të reja me Dafina Zeqirin

Teknologji

Mbahet dita e dytë e konferencës më të madhe të teknologjisë dhe informacionit në Kosovë

Business Pulse

Rikthehet për të dytin vit Innovation NEST, foleja ku startup-et takojnë investitorët ëngjëj

Thirrje per Aplikime

Po kërkojmë një praktikant për rrjetet sociale

Business Pulse

Dita Europiane e Mikrofinacës, në mbështetje të sipërmarrësve të së nesërmes

Lajme

KFC hap pikën e re në qendër të Prishtinës

Business Pulse

Egita Polanska, Entrepreneur in Residence, vjen në Tiranë në datën 21 Tetor

Marketing

Vasil Naçi, në Konferencën e allWeb