pune Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Këshilla e Steve Jobs për këtë kohë: Mos u mposhtni nga fatkeqësitë dhe humbjet

Business Pulse

Eglent Bici: Çfarë mund të bëjmë ne për kombin? 

Business Pulse

12 mënyra për të pasur mbledhje virtuale të mrekullueshme

Business Pulse

Ja disa mënyra për të punuar efektivisht nga shtëpia

Trajnime

Trajnimi “Mëso të kërkosh, të gjesh dhe të mbash një punë”

Marketing

E ardhmja e punës sot është në çdo vend dhe në çdo kohë

Business Pulse

Pedagogia e Harvardit: Si t’a doni veten edhe kur ndiheni keq?

Kosova

Viva Fresh Store arrin të sigurojë 10 milionë euro nga Samiti i Londrës

Karriera

Arsyeja kryesore pse po humbisni punonjësit tuaj më të mirë

Strategy

Njihuni me 3 këshillat që ju bëjnë “të dashuroni” punën tuaj