teknologji Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Samsung hap Qendrat Globale të IA në Mbretërinë e Bashkuar, Kanada dhe Rusi

Lajme

Piramida do të jetë “Pallati i Pionierëve” për Teknologjinë e Informacionit

Teknologji

A do të prodhojë Lenovo një smartphone që do të jetë 100% ekran?

Media&PR

OSCAL 2018, përgatitjet për edicionin e 5-të të konferencës ndërkombëtare Open Source Conference Albania

Teknologji

Disney ka bërë një xhakete VR që simulon përqafimet dhe gjarpërinjtë

Lajme

Produkte të teknologjisë pa taksë doganore. Nisma ligjore mbërrin në Kuvend

Teknologji

Google Duplex prenotoi një vend tek parukierja nëpërmjet një telefonate

Teknologji

BMW, GM, Ford, Renault nisin blockchain research group për industrinë

Startup

25 startup-e i bashkohen inkubatorit të ICK-së

Teknologji

Shitjet e smartphone bien me 3% në të gjithë botën. Xiaomi me super-rritje

Evente

Communication Skills Station

Maj 26, 2018
11 AM - 2 PM

Konferenca Spark.me 2018

Maj 26, 2018
në orën 09:00 AM - 27 Maj në 07:00 PM

Auto Sallon Tirana 2018, Edicioni i 3-të & Automotive Forum

Maj 31, 2018
6:00 PM - 9:00 PM, 1-3 Qershor, ora 10:00 AM - 8:00 PM

Startup Grind Tirana mirëpret Alketa Vejsiu

Qershor 6, 2018
5:30 PM - 8:30 PM

I do Real Estate – nga Eglent Bici

Qershor 7, 2018
10 AM - 12:30 PM

Startup Grind Europe Conference

Qershor 13, 2018
8 AM - 6 PM