kompani Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Pse ZARA quhet ZARA?

Lajme

Ja cilat janë ambiciet teknologjike të Europës Qendrore dhe asaj Lindore

Startup

Ja si mund të mbijetojnë bizneset ndër shekuj

Strategy

Kërkoi ngritje në detyrë, por ajo që i ndodhi është një mësim i rëndësishëm për të gjithë

Lajme

I riu kolumbian kërkon të ndryshojë Shqipërinë

Lajme

Sa ndjekës duhet të keni në instagram për t’u bërë një milioner?

Lajme

Nuk është vetëm Google – shumë kompani po luftojnë me diversitetin në vendin e punës

Lajme

Pritet të ndërtohet porti për super-jahtet dhe një resort luksoz vetëm një orë larg Tiranës

Sipërmarrje

Steve Jobs e pushon nga puna, por ai hap kompaninë e tij

Lajme

Emigrantët, sa të rëndësishëm janë ata për ekonominë e një vendi?

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00