punonjes Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

Ja se si t’u thoni punonjësve se janë pushuar nga puna

Strategy

Si të zgjidhni shqetësimet e ekipit tuaj në këtë kohë pandemie

Sipërmarrje

Gati 60% e punonjësve aktivë punojnë në distancë. Anketa e zhvilluar në Mars

Business Pulse

Pagat e punonjësve të biznesit të vogël dhe të vetëpunësuarve do të hidhen në llogari. Flet ministri Ahmetaj në Opinion

Strategy

7 këshilla si të përqëndroheni në këto kohë

Lajme

Kina rihap restorantet dhe dyqanet, 70 mijë persona të shëruar nga 81 mijë të infektuar

Lajme

Kryeministri Rama: mbështesim të varfrit dhe punëtorët. U kërkoj qytetarëve të respektojnë rregullat

Strategy

15 pyetje rreth punës në distancë. Ja cilat janë përgjigjet

Business Pulse

Intesa Sanpaolo Bank Albania siguron vazhdimësinë e shërbimeve për klientët

Strategy

7 këshilla për menaxhimin me sukses të ekipeve në largësi

Evente