Ky është rrjeti i marketeve që po dhuron shpërblime! (VIDEO)


Deri më tani, përgjatë dy javëve që është organizuar loja, janë shpërblyer mbi 650 konsumatorë me nga 50, 100 dhe 500 euro. Gjasat dhe mundësitë për të fituar janë ende shumë të mëdha. Kanë mbetur edhe 8 javë deri në përfundim të lojës, ku do të dhurohen shumë shpërblime.

Me datën 4 nëntor, u shpërblyen 379 fituesit e javës së tretë; 300 persona me nga 50 euro, 74 persona me 100 euro dhe 5 persona me 500 euro.

E ngjashme:

Fituesja e lojës shpërblyese “60 sekonda” në Interex tregon si mori falas mall në vlerë 350 euro

Bëhuni edhe ju pjesë e lojës shpërblyese më atraktive në Kosovë dhe fitoni çdo javë me qindra shpërblime. Pjesë e lojës mund të jenë të gjithë konsumatorët që furnizohen më produkte të ndryshme në rrjetin e dyqaneve të Viva Fresh Store.

Për t’u bërë pjesë e lojës, ju duhet të bleni produkte nga markat pjesëmarrëse në lojë dhe për çdo produkt të blerë, ju fitoni nga një kupon. Sa më shumë kupona që merrni, aq më shumë mundësi keni për të fituar. Mos harroni, në qytetin dhe pikën ku ju luani, aty edhe mund të fitoni njërën nga shpërblimet javore me nga 50, 100 dhe 500 euro.

LUAJ dhe FITO!

https://www.youtube.com/watch?v=I-ZZYfT_EWk

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale