CEO Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Musk thotë se e ka zhvilluar algoritmin për të “zgjidhur” problemin e autizmit dhe skizofrenisë

Teknologji

Tesla sfidon Volkswagen, Mercedes dhe BMW, hap fabrikën e parë në Gjermani

Teknologji

Facebook lançon Facebook Pay, një sistem i ri pagese

Teknologji

Instagram po teston Reels, një format video-muzikë i ngjashëm me TikTok

Lajme

Një bankë nga Shqipëria së shpejti hapet edhe në Kosovë

Lajme

Instagram po i heq pëlqimet. Ja si do të duken postimet tuaja

Teknologji

Alibaba ‘pushton’ shitjet në internet. Për 9 orë shet rreth 23 miliardë dollarë mallra

Teknologji

Musk thotë se ndërtimi i një qyteti “të banueshëm” në Mars, kërkon një mijë anije kozmike dhe 20 vjet punë

Teknologji

Netflix sfidohet nga një konkurrent i ri, platforma Britbox

Teknologji

Huawei u sjell miliarda dollarë ekonomive europiane