produkt Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Instagram do t’ua ndalojë fëmijëve nën 13 vjeç përdorimin e platformës

Lajme

Paguan 100$ për një garazh, brenda gjetën makinën e James Bond

Lajme

20 Vjeçarja tregon se si i fitoi 23 mijë dollarë nga një video e vetme në Youtube

Teknologji

A do të krijojë Inteligjenca Artificiale më shumë punë apo do t’i “vrasë” disa vende të punës

Strategy

Çfarë mund të mësojmë nga inagurimi i fundit i Cybertruck dhe Elon Musk?

Marketing

Klodiana Ajazi: Kujdesi ndaj klientit, një punë që duhet bërë me pasion

Lajme

Musk thotë se e ka zhvilluar algoritmin për të “zgjidhur” problemin e autizmit dhe skizofrenisë

Teknologji

Tani mund të fitoni deri në 70 mijë dollarë në vit duke luajtur video-lojëra

Intervista

Arjeta Dhima, mentore e mentorit të 9000 personave

Teknologji

Si i humbi një investitor 24 milionë dollarë në Bitcoin