inovacion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Gjithçka që duhet të dini për aplikacionin që ju bën të dukeni më të vjetër

Teknologji

Ja pse të gjithë duhet të shqetësohemi për teknologjinë e njohjes së fytyrës

Sipërmarrje

Si i arriti Nike 50,000 shitjet e para të këpucëve

Sipërmarrje

“Amazon do të falimentojë”. E thotë vet Jeff Bezos

Thirrje per Aplikime

Event Ndërmjetësimi – Inovacioni si mjet për të arritur “Circular Tourism Destination”

Startup

Ekipi nga Kosova triumfon në garën në Gjermani “Smart Data in Health”

Sipërmarrje

27 ide biznesi të teknologjisë së lartë

Teknologji

Lançohet “e-Testimi” për patentë shoferi

Strategy

Ky ritual i Amazon mund të ndihmojë dhe kompaninë tuaj

Strategy

5 faktorë kyç për të udhëhequr me sukses një biznes familjar

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM