konsumator Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Kosova

Bislimi paralajmëron mbylljen e marketeve dhe farmacive në rast të ngritjes së çmimeve

Kosova

Kaq vite burg dënohesh për mos respektim të vendimit të qeverisë për masat kundër Coronavirusit

Kosova

Kosova mund të shndërrohet në një Kinë europiane për SHBA-të

Lajme

Bordi dhe punonjësit e RTK-së keqpërdorën mijëra euro nga buxheti i shtetit

Kosova

Viva Fresh Store arrin të sigurojë 10 milionë euro nga Samiti i Londrës

Marketing

Çfarë është marketingu dixhital?

Marketing

Tendencat globale të reklamave – Tre çështjet kryesore të vitit 2019

Lajme

Kompania gjermane me seli në Kosovë Celonis, rrit investimet në 290 milionë dollarë

Teknologji

A do të krijojë Inteligjenca Artificiale më shumë punë apo do t’i “vrasë” disa vende të punës

Personazhe

Studenti i mjekësisë është në rrugë për t’u bërë milioner në moshën 21 vjeçare