shitje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Trajnime

Trajnim: “Menaxhimi i Shitjeve”

EU Corner

Vendi ku 96% e shtëpive kanë një pronar

Internet

Instagram po shndërrohet në një aplikacion për shopping

Zhvillim Personal

4 librat më të kërkuar të biznesit dhe zhvillimit personal në Panairin e Librit 2018, Tiranë

Teknologji

Më lirë se Tesla, VolksWagen do të prodhojë 50 milionë makina elektrike

Lajme

Kjo është puna më e kërkuar, sipas LinkedIn

Marketing

Avinash Ananda, folësi me famë ndërkombëtare, pjesë e Konventës së I-rë të menaxherëve të shitjes

Lajme

Çfarë po ndodh me tregun e kriptomonedhave sot në botë?

Strategy

Si të menaxhoni dikë që ka më shumë eksperiencë se ju?

Business Pulse

Kanë mbetur vetëm 3 ditë që të përfitoni nga oferta për KONVENTËN e I-rë për Menaxherët e Shitjes

Evente

Seminar për “Negociatat dhe Shitjet B2B”

Dhjetor 19, 2018
9 AM – 5:30 PM