Tre postime që tregojnë se dikush është i palumtur -

Tre postime që tregojnë se dikush është i palumtur

Tre postime që tregojnë se dikush është i palumtur

Ekspertët kanë veçuar disa postime, që tregojnë qartë kur dikush nuk është i lumtur.

Postojnë vazhdimsht, madje edhe gjëra pa rëndësi

Këto persona janë të varur shumë nga teknologjia dhe nuk e imagjinojnë dot jetën e tyre pa bërë një status. Mjafton të jenë në qendër të vëmendjes.

Postojnë arritjet personale

Jeta boshe i detyron të tregojnë të tjerëve çdo gjë që arrijnë. Një postim i tillë në fakt nuk tregon lumturinë, por vetëm dëshirën për të plotësuar jetën boshe.

Lexo: Revista amerikane jehonë agroturizmit shqiptar, Krifca: Njerëzit punëtorë krijojnë ekonomi duke inovuar në ferma

Postime romantike

Kërkimet kanë arritur në përfundimin se njerëzit, të cilët postojnë foto, apo shprehje romantike për jetën e tyre në çift, në fakt janë të pasigurt. Nuk është e nevojshme t’u tregoni të tjerëve sa shumë e doni njëri-tjetrin.

albeu

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0