facebook Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Izraeli zë vendin e 5-të në botë të patentave për banorë

Business Pulse

Pasojat e skandalit të Cambridge Analytica, 1 në 4 përdorues fshijnë aplikacionin Facebook

Business Pulse

Risia e Facebook, po sfidon dhe televizionet

Trajnime

Ervis Trupja, i pari nga Shqipëria me kursin e tij online në LinkedIn

Business Pulse

Çfarë ndodh me rrjetet sociale, kur një person vdes?!

Marketing

5 gabimet që mund “të vrasin” fushatat tuaja të marketingut online

Strategy

Sa shpesh duhet të postoni në rrjetet sociale?

Sipërmarrje

Pse perandoria e kozmetikës e Kylie Jenner mund të përfundojë në një kompani të dështuar?

Lajme

Risia e Facebook, një “Talent Show” për të gjithë përdoruesit

Teknologji

Facebook në një bashkëpunim të ri me bankat

Evente

Le të ndërtojmë një rrjet nervor

Shtator 26, 2018
6:30 PM – 9:30 PM

Coworking Week 2018

Tetor 4, 2018
7 PM

AllWeb Albania 2018

Tetor 11, 2018
9 AM - 6 PM