Google Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Mobile

Telefoni Google Pixel së shpejti do të zbulojë nëse keni pësuar aksident me makinë dhe automatikisht do të thërrasë urgjencën

Teknologji

“Gati për të hyrë në ring”: Mark Zuckerberg sfidon të gjithë politikanët që duan të shkatërrojnë Facebook-un

Teknologji

Google dhe Levi’s prezantojnë një xhaketë të mençur që mund t’ju përgjigjet thirrjeve dhe të bëjë selfie

Marketing

Pse duhet të merrni pjesë në konferencën e marketingut dixhital, AllWeb Albania me 17 Tetor?

Teknologji

Facebook do të blejë një kompani që mundëson kontrollin e kompjuterëve me mendjen tuaj

Kosova

Ja si duket zyra kryesore e Google

Strategy

4 këshilla për të optimizuar faqen tuaj e-commerce në më pak se 5 ditë

Teknologji

Për një Përvojë të Përsosur në Galaxy Fold, Samsung Punon me Google, Partnerë të Aplikacioneve dhe Zhvillues Android

Lajme

Rusia i ka akuzuar Google dhe Facebook për ndërhyrje në zgjedhje

Sipërmarrje

Emigroi nga Kina 22 vite më parë dhe fliste shumë pak anglisht, tani zotëron kompaninë Zoom me vlerë 3 miliardë dollarë