Google Archives » Page 3 of 38 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Përdoruesit e rrjeteve sociale duhet “t’i marrin me vete” të dhënat e tyre- kjo është kërkesa e senatorëve republikanë në SHBA

Lajme

Apple mbetet kompania më e vlefshme në botë, tejkalon edhe Microsoft-in

Mobile

Telefoni Google Pixel së shpejti do të zbulojë nëse keni pësuar aksident me makinë dhe automatikisht do të thërrasë urgjencën

Teknologji

“Gati për të hyrë në ring”: Mark Zuckerberg sfidon të gjithë politikanët që duan të shkatërrojnë Facebook-un

Teknologji

Google dhe Levi’s prezantojnë një xhaketë të mençur që mund t’ju përgjigjet thirrjeve dhe të bëjë selfie

Marketing

Pse duhet të merrni pjesë në konferencën e marketingut dixhital, AllWeb Albania me 17 Tetor?

Teknologji

Facebook do të blejë një kompani që mundëson kontrollin e kompjuterëve me mendjen tuaj

Kosova

Ja si duket zyra kryesore e Google

Strategy

4 këshilla për të optimizuar faqen tuaj e-commerce në më pak se 5 ditë

Teknologji

Për një Përvojë të Përsosur në Galaxy Fold, Samsung Punon me Google, Partnerë të Aplikacioneve dhe Zhvillues Android