Trendi i frikshëm i TikTok. - Business Magazine Albania

Trendi i frikshëm i TikTok.

Një trend shqetësues ka nisur në mediat sociale. Të rinj që futen në shtëpi të rastësishme pa pëlqimin e pronarëve.

Një përdorues i TikTok, i cili e ka fshirë llogarinë e tij, mori shumë reagime pasi postoi një video të tij duke hyrë në një shtëpi i paftuar, me një grup miqsh.

Videoja, të cilën MailOnline e ka sfumuar për të mbrojtur privatësinë e pronarëve të shtëpive, fillon me atë dhe dy miq të tjerë që pozojnë para kamerës, duke thënë: “Duke hyrë në shtëpi të rastësishme, le të shkojmë”.Në pamjet e fshira, grupi hyn në një portë dhe injoron komplet një grua që thërriste: ku shkoni?!

Pavarësisht se gruaja bërtiste, ‘Më falni çfarë po bëni?’, adoleshentët kalojnë nëpër derën e mbyllur ndërsa gruaja i thërret me nervozizëm personit tjetër brenda shtëpisë.
Lexo: Horoskopi i Karrierës datë 20 Maj 2023

Të rinjtë hyjnë në sallon dhe imitojnë zërin e gruas duke thirrje bashkëshortin e saj.

Vetëm pasi zotëria u lutet duke thënë: Kam fëmijë dhe janë trembur. Ata largohen.

Kjo nuk është hera e parë që grupi poston video duke hyrë në prona të ndryshme në Londër.

Në të kaluarën, ata kanë postuar video duke hyrë në shtëpinë e një familjeje hebreje, ndërsa kanë synuar edhe shkollat dhe zonat e ndaluara të supermarketeve. dailymail

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #32 - Gusht 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0