shpërblime Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

E urreni punën tuaj, por nuk mund të jepni dorëheqjen? Ja çfarë duhet të bëni

Strategy

8 arsye pse nuk jeni të lumtur në punë

Strategy

5 mësime lidershipi nga kapitenët e Kupës së Botës

Strategy

Si mund të rrisni produktivitetin dhe përqëndrimin në punë?

Media&PR

Nëse doni të përmirësoni shërbimin tuaj ndaj klientit, merrni shembull nga Ritz Carlton

Thirrje per Aplikime

“Ideja jote për Biznes”, programi që shndërron idetë e mëdha në biznese të mëdha

Marketing

Ndiqni këto këshilla për një rrjetëzim më të mirë

Sipërmarrje

Mendoni se puna juaj është e padobishme? Atëherë është koha për të rimenduar kuptimin e saj

Strategy

Këshillat e Richard Branson për të jetuar një jetë të suksesshme

Lajme

Deklarata Tatimore e Individëve, ja cilat janë dokumentat që duhet të ruani