proçesor Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Apple prezanton zyrtarisht iPhone 11

Teknologji

Samsung përmirëson Chromebook Plus me një kamera të dytë dhe një procesor të ri

Teknologji

Aeroporti i Mynihut dhe Lufthansa fillojnë testimin e robotit humanoid “Josie Pepper”

Lajme

Teknologjia 5G, 50 herë më e shpejtë se 4G

Lajme

Google po punëson ish-punonjësit e Apple për të ndërtuar proçesorë

Teknologji

Rrugëtimi i momenteve më të mira dhe më të vështira të Apple në 2016-n

Teknologji

Kodak vjen me një telefon të ri

Teknologji

Google pezullon pa afat ‘Project Ara-ën’

Lajme

Lenovo Yoga Book është një laptop pa tastierë fizike

Teknologji

“Holofone”, një përbindësh i dobishëm