kompania Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Tesla po ndihmon të gjithë të prekurit nga uragani Irma

Auto

Tesla vlen më shumë se Ford dhe GM, pavarësisht se ka vetëm 1 % të shitjeve të tyre

Lajme

Blu Panorama, pas 3 vitesh negocim blihet nga kompania ajrore Uvet

Strategy

Postimi në blog i vitit 2006 tregon pse Elon Musk është kaq i suksesshëm

Lajme

Partneri i EasyPay, Ria fiton çmimin ”Shërbimi ndaj klientit më i mirë” 2017 Awards

Strategy

Formula e çuditshme e martesës, që fshihet pas suksesit të Mark Zuckerberg

Lajme

EasyPay po eksploron mënyra të reja për të revolucionarizuar pagesat elektronike dhe transfertat e parave në Shqipëri

Lajme

EasyPay Albania nis bashkëpunimin me Ria Money Transfer

Sipërmarrje

Sipërmarrësit e suksesshëm nuk e bëjnë kurrë këtë gabim

Marketing

Si arriti një kompani e vogël, pa përdorur marketing, të ndërtojë produktin nr. 1 në Amazon?

Evente

Communication Skills Station

Maj 26, 2018
11 AM - 2 PM

Konferenca Spark.me 2018

Maj 26, 2018
në orën 09:00 AM - 27 Maj në 07:00 PM

Auto Sallon Tirana 2018, Edicioni i 3-të & Automotive Forum

Maj 31, 2018
6:00 PM - 9:00 PM, 1-3 Qershor, ora 10:00 AM - 8:00 PM

Startup Grind Tirana mirëpret Alketa Vejsiu

Qershor 6, 2018
5:30 PM - 8:30 PM

I do Real Estate – nga Eglent Bici

Qershor 7, 2018
10 AM - 12:30 PM

Startup Grind Europe Conference

Qershor 13, 2018
8 AM - 6 PM