smartphone Archives » Page 3 of 13 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

OnePlus 6 pritet të jetë një kërcënues i denjë i rivalëve të tij!

Mobile

A do të jetë i bërë me super dru smartphone i së ardhmes?

Teknologji

Best Buy nuk do të shesë më produktet e gjigandit Huawei

Mobile

Samsung dhe Disney Krijojnë Emojit Magjike për Galaxy S9 e S9+

Teknologji

Geneva Motor Show 2018 vetëm me një Google Pixel 2 XL

Lajme

Kujdes! iPhone mund të bllokohet për 48 vjet, nëse vendosni gabim kodin

Teknologji

Një retrospektivë mbi rrugën e Nokia, legjendën e komunikimit mobile

Teknologji

Amazon blen Ring, kompaninë që ndërton zile për dyer të teknologjisë së lartë

Teknologji

Samsung Galaxy Note 9 nuk do të ketë fingerprint në ekran…sipas raportit

Strategy

16 aftësi të thjeshta sociale që do ju bëjnë më të pëlqyeshëm