smartphone Archives » Page 2 of 13 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

VOCE kërkon të rrisë produktivitetin tonë gjatë dëgjimit të podcast-eve

Teknologji

Shitjet e smartphone bien me 3% në të gjithë botën. Xiaomi me super-rritje

Teknologji

Porsche Design Huawei Mate RS. I mbivlerësuar për ato që ofron?

Teknologji

Lufta e Android: BlackBerry DTEK60 vs Google Pixel

Teknologji

OnePlus 6 pritet të jetë një kërcënues i denjë i rivalëve të tij!

Mobile

A do të jetë i bërë me super dru smartphone i së ardhmes?

Teknologji

Best Buy nuk do të shesë më produktet e gjigandit Huawei

Mobile

Samsung dhe Disney Krijojnë Emojit Magjike për Galaxy S9 e S9+

Teknologji

Geneva Motor Show 2018 vetëm me një Google Pixel 2 XL

Lajme

Kujdes! iPhone mund të bllokohet për 48 vjet, nëse vendosni gabim kodin