Nokia Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Të gjithë pas Samsung. Të pakët ata që tentojnë ndryshimin

Teknologji

Shitjet e smartphone bien me 3% në të gjithë botën. Xiaomi me super-rritje

Teknologji

Një retrospektivë mbi rrugën e Nokia, legjendën e komunikimit mobile

Lajme

Dizajneri i iPhone mendon se teknologjia ka shkatërruar shoqërinë

Lajme

IFA Berlin 2017: Cilat do të jenë risitë teknologjike e këtij viti?

Lajme

Ardit Dine, talenti që po kërkohet nga gjigandët botëror të teknologjisë

Mobile

Opsioni i ri i iPhone ju ndalon të përdorni telefonin kur lëvizni me makinë

Teknologji

A doni të mos jeni të lidhur me celularin tuaj 24/7? Provoni “Punkt”

Mobile

Telefoni ikonë Nokia 3310 po kthehet…

Teknologji

Nokia padit në gjykatë Apple

Evente

Trajnim nga BERZH – Si të menaxhoni një kompani konsulence?

Tetor 29, 2018
- 30 Tetor, 2018 dhe 20-21 Nëntor 2018, ora 9:00 AM - 5:30 PM

Panairi i 21 i Librit “Tirana 2018”

Nëntor 14, 2018
– 18 Nëntor ora 08:00 - 21:00