Los Angeles Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Global Woman Club Tirana organizon në 2 Nëntor Business Networking Breakfast

Travel

Qytetet më të shtrenjta për të jetuar

Business Pulse

Këto janë qytetet më të shtrenjta në botë

Strategy

Pse Jeff Bezos nuk beson në balancën punë-jetë?

Marketing

Uber, akullore falas për çdo klient deri në muajin shtator

Sipërmarrje

Shitja e ajrit është sipërmarrja më e re në treg – Ja si funksionon

Lajme

Nga Nëntori nisin fluturimet low-cost drejt SHBA-së, duke filluar nga 179 €

Slideshow

Nëse do të bënit mjaftueshëm para për të jetuar mirë, a do të punonit freelancer?

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Gazetarja shqiptare Mirela Sula bëhet pjesë e dokumentarit me Dalai Lama dhe Sharon Stone

Startup

Cili është qyteti më i mirë në SHBA për të filluar një startup? (Nuk është në Silicon Valley)