Gazetarja shqiptare Mirela Sula bëhet pjesë e dokumentarit me Dalai Lama dhe Sharon Stone - Business Magazine Albania

Gazetarja shqiptare Mirela Sula bëhet pjesë e dokumentarit me Dalai Lama dhe Sharon Stone


Mirela Sula ka konfirmuar se ka qenë pjesë e këtij dokumentari bashkë me njerëz më me influencë në botë, dhe në prill, sipas saj, ajo të jetë e pranishme në Chicago, në premierën e këtij filmi.

Është realizuar dokumentari për Dr. Ervin Laszlo, filozof i famshëm hungarez, dokumentar që është punuar në Los Angeles, premiera e së cilës do të prezantohet brenda këtij viti. Në këtë dokumentar është përfshirë edhe gazetarja dhe psikologia shqiptare Mirela Sula, e cila me ZErvin Laszlo ishte takuar përgjatë punës së saj si gazetare.

Por e veçanta është se në këtë dokumentar kanë marrë pjesë njerëz shumë të fuqishëm në nivel botëror, duke përfshirë edhe Dalai Lama e Sharon Stone.

Mirela Sula dhe Ervin László

/KultPlus

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0