Lamborghini Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Bleu një Lamborghini për 500,000 dollarë, nuk e gëzoi as edhe një ditë

Teknologji

 Lamborghini do të krijojë makinën e parë hibride, Sian

Business Pulse

Ferrari është kompania me fitimet më të larta për njësi të shitur

Teknologji

Lamborghini feston 11000 Huracan dhe 8000 Aventador të prodhuar

Business Pulse

Ferrari pritet të futet në “lojën” e SUV në vitet në vazhdim

Teknologji

“Lamborghini” Made in Kosova i ndërtuar nga djaloshi nga Gjilani

Teknologji

Lamborghini prezanton Centenario Roadster $2.3-million – i cili u shit menjëherë

Teknologji

Porsche nuk planifikon të prodhojë makina pa shoferë

Teknologji

Grupi i Volkswagen-it i ndodhur para vështirësive financiare