“Lamborghini” Made in Kosova i ndërtuar nga djaloshi nga Gjilani - Business Magazine Albania

“Lamborghini” Made in Kosova i ndërtuar nga djaloshi nga Gjilani


Djaloshi nga Gjilani, i cili krijoi automobilin e tij, është inspiruar nga marka e njohur e veturave Lamborghini.

Driton Selmani ka punuar për këtë veture përgjatë dimrit të kaluar dhe në fund kjo është arritja e tij.

Deri më tani sipas tij janë shpenzuar afërsisht 30 mijë euro.

Ai është inspiruar nga Lamborghini Reventon, duke ju afruar shumë origjinalit dhe premton se do të bëjë përparime të mëtetjeshme.

Motorri dhe pjesa e jashtme është e llojit Mitsubishi 3.0.

Burimi: klankosova.tv

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #33 - Nëntor 2023
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0