marka Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Volkswagen u ofron klientëve zbritje deri në 10 mijë € nëse dorëzojnë makinën e vjetër dhe marrin një të re

Lajme

Lëndët djegëse tashmë një kërcënim edhe për industrinë gjermane të automobilave

Trajnime

Trajnim: Mjeshtëria e shitjes drejt suksesit

Marketing

Seksi nuk shet, kështu thotë ky studim i ri

Lajme

Si Millennials do të ndryshojnë botën e luksit?

Strategy

Çfarë mund të mësojmë nga gabimet e Uber dhe Travis Kalanick?

Strategy

Fake News, Vodafone ndërmerr masa për të mbrojtur markën

Marketing

Heineken po synon të bëhet lider i tregut të pijeve pa alkool

Sipërmarrje

Ja cilat janë detyrat që CEO-t nuk do të delegonin asnjëherë

Marketing

Pse po e përdor Coca-Cola Jennifer Aniston për reklamën e Smartwater?

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00