Ford Archives » Page 2 of 4 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Auto Sallon Tirana 2018 – makina, adrenalinë dhe …sensibilizim!

Teknologji

BMW, GM, Ford, Renault nisin blockchain research group për industrinë

Teknologji

Ford do të shesë vetëm dy lloje makinash në Amerikë

Auto

15 markat më të besueshme të makinave të vitit 2018

Lajme

Ford hedh në gjyq John Cena, sepse ai shiti makinën e tij të sapo blerë

Teknologji

Planet e abonimit të Volvo tashmë fillojnë nga $600 (me siguracion)

Slideshow

Ferrari – nga kompani për makinat e garave në një markë luksoze miliarda dollarëshe

Lajme

Kina do të ndalojë prodhimin e makinave me naftë

Auto

Tesla vlen më shumë se Ford dhe GM, pavarësisht se ka vetëm 1 % të shitjeve të tyre

Teknologji

Audi A8 i ri: Gjithçka dimë për makinën më të re të kompanisë Gjermane