Ford Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Ford zhgënjen klientët! Çfarë bëri kompania që ju nuk duhet ta bëni kurrë?

Lajme

Thyhen heshtjen Amazon në lidhje me investimin në industrinë e automjeteve autonome

Sipërmarrje

Rivalët e BMW dhe Daimler po shpenzojnë 1 miliard dollarë për të ardhmen e transportit

Teknologji

Ford dhe Volkswagen forcojnë aleancën për makinat autonome

Lajme

“Makinat pa çelës”, ja cilat modele vidhen më lehtë

Lajme

Lufta tregtare me Kinën, Apple dhe Ford pritet të rrisin çmimet

Business Pulse

Ferrari është kompania me fitimet më të larta për njësi të shitur

Teknologji

Ford rihap proçesin e aplikimit për të pasur një Ford GT

Teknologji

Prodhuesit japonezë, 2x më shumë makina të prodhura në USA se jashtë

Teknologji

Volkswagen dhe Ford marrin në konsideratë bashkëpunimin