audience Archives » Page 3 of 5 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

Bëhuni një markë: 5 mënyra për të kthyer stilin e jetës tuaj në një biznes

Sipërmarrje

Suksesi i biznesit fillon “Me një person, një ide dhe një pasion”

Strategy

Momentet e duhura për të postuar në rrjetet sociale

Teknologji

Çfarë e bën të veçantë Korenë e Veriut? (përgjigjia do t’ju habisë)

Intervista

Frank Gruber: Bashkë-themeluesi dhe CEO i Tech.Co përshëndet audiencën e BusinessMag

Teknologji

Instagram ndihmon audiencën e tij globale të komunikojnë me njëri-tjetrin

Intervista

Intervistë me ekspert, Arjeta Dhima: “E folura në Publik”

Media&PR

10 këshilla për të mundur frikën e të folurit në publik 

Strategy

8 sekretet e Komunikuesve Shumë të Mirë

Lajme

Mark Zuckerberg i vendosur të “shërojë” botën!

Evente

Një hap drejt Suksesit!

Dhjetor 14, 2019
09:00 - 17:00