Zbuloni workshop-et që do të zhvillohen në Korçë në 19 dhe 20 Janar - Business Magazine Albania

Zbuloni workshop-et që do të zhvillohen në Korçë në 19 dhe 20 Janar

1 – Puno nga shtëpia me Aladini.
Nëse dini të menaxhoni një faqe Instagram, Facebook ose Tik-Tok, Aladini ka gjetur një formë në të cilën ju mund të punoni nga interneti përgjatë kohës suaj të lire. Duke ju vënë në dispozicion mbi 30.000 produkte dhe një ekip, ju mund të fitoni prej ç’do shitjeje që ju bëni.
2 – The Freelancer’s Q&A.
Ky seminar është krijuar për të ndihmuar profesionistët e rinj të cilët punojnë freelance ose për ata që duan ta nisin këtë rrugëtim.
Sëbashku do të flasim mbi përdorimin e platformave kryesore të freelance, si të keni fitim, dhe se si të zgjidhni klientët e duhur.
3 – Rethinking Remuneration.
Nikola Bubevski, Co- Founder i Native Teams do të flasë për proçesin e rivlerësimit të mundshëm të pagave, dhe formave të tjera të kompensimit të punonjësve, për të krijuar kështu një balancë në përputhje me qëllimet dhe vlerat e kompanisë.
4 – Influencers Explained.
Bashkëpunimi me Influencers është ndonjëherë mënyra e vetme për të hyrë në një treg të ri.
Cilët janë vërtet Influencers që na nevojiten?
Si mund të vlerësojmë se kush dhe nëse janë të përshtatshëm për ne?
Zbuloni me Keti Gjipalin mënyren që përdor AGOG Marketing për të analizuar dhe bashkëpunuar me “Influencers”.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0