projekt Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Kjo kompani, paguan 130 mijë dollarë për fytyrën tuaj

Teknologji

Google Earth vjen me risi, veçoria e re u lejon përdoruesve të krijojnë dhe shkëmbejnë histori

Lajme

Në Prizren pritet të hapet parku për qytetarët e prekur nga tërmeti

Teknologji

Themeluesi i Wikipedia lançon një rrjet social. Garon direkt me Facebook dhe Twitter

Teknologji

Telefoni i palosshëm Huawei Mate X filloi të shitet në Kinë – çmimi mbi 2 mijë dollarë

Teknologji

Tesla sfidon Volkswagen, Mercedes dhe BMW, hap fabrikën e parë në Gjermani

Teknologji

Instagram po teston Reels, një format video-muzikë i ngjashëm me TikTok

Lajme

Instagram po i heq pëlqimet. Ja si do të duken postimet tuaja

Lajme

GjirafaVideo lançon TapQuiz nga ora 19:00. Do të dhurojë edhe shpërblime

Teknologji

Kina sapo lançoi rrjetin më të madh të teknologjisë 5G në botë