trafik Archives » Page 2 of 4 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Travel

8 fakte që e bëjnë Estoninë vendin më të mirë në botë

Travel

Çfarë të bëni gjatë muajit Korrik në Tiranë?

Strategy

4 strategji për të patur një balancë mes karrierës dhe familjes

Teknologji

Zvicra prezanton sistemin e parë të kontrollit të trafikut të dronëve në Europë

Teknologji

Uber me makina elektrike, lançon UberGREEN

Lajme

Rrëzohet “net neutrality”. Çfarë do të ndodhë me internetin?

Strategy

Mendoni për rreziqet si një investitor

Lajme

Sekreti i kompanisë Boring të Elon Musk mund të zbulohet jashtë kësaj bote

Teknologji

Ford pritet të realizojë transportin e mallrave me dronë dhe furgona autonome

Strategy

Disa aftësi që çdo njeri duhet t’i mësojë në të 20-at e tij